Pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej na XXXV Mistrzostwach Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim i złoty puchar – to sukces, do którego przyczynili się m.in. nasi wybitni sportowcy – studenci i absolwenci AWF.

W turnieju, który 22 października br. odbył się w Kętrzynie, Zawodnicy AZS Taekwondo Poznań zdobyli łącznie 10 medali, w tym 7 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe. Podczas imprezy świetnie zaprezentowali się nasi studenci – Magdalena Leporowska (kat. do 67 kg), Aleksandra Kowalczuk (kat. powyżej 73 kg), Jarosław Mecmajer (kat. do 63 kg) oraz absolwent Bartosz Kołecki (kat do 87 kg). Wszyscy zdobyli złote medale w swoich kategoriach, a Bartosz dodatkowo tytuł najlepszego zawodnika turnieju. Gratulujemy!

Fot. AZS Taekwondo Poznań