P1540388Studenci drugiego roku kierunku Taniec w kulturze fizycznej naszej Akademii i jednocześnie członkowie Kompanii Tańca AWF Poznań, 12 czerwca br. w Teatrze Polskim w Poznaniu zaprezentowali premierowy spektakl „Myśl ucieleśniona". Był to jednocześnie egzamin studentów z etiudy.

W sztuce wystąpili studenci: Katarzyna Leszek, Marta Szostecka, Filip Hylewicz, Weronika Skorzewska i Damian Drozd, Kinga Furmaniak, Bartek Dopytalski, Aleksandra Piasta, Joanna Kukiełka, Joanna Kuczora, Oliwia Lech, Nikolina Wrona, Patryk Gorzkiewicz, Wojciech Furman. Choreografia: Agnieszka Doberska i tancerze.

Zachęcamy do obejrzenia fragmentu filmowego oraz fotoreportażu.

mysl yt