W związku z zawieszeniem zajęć we wszystkich Uczelniach do 10 kwietnia 2020, zajęcia Legii Akademickiej oraz planowane wcześniej egzaminy zostają wstrzymane.

Obecna sytuacja jest trudna dla nas wszystkich i powoduje ona wiele zmian, przede wszystkim w najważniejszym dla nas szkolnictwie wyższym. Na chwilę obecną, w związku z wprowadzonymi obostrzeniami niemożliwe jest przeprowadzenie zajęć w Patronackiej Jednostce Wojskowej (PJW), czyli Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych im. Hetmana Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego w Poznaniu.

W obecnej sytuacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć jakie decyzje zostaną podjęte w sprawie szkół, uczelni, a przede wszystkim życia codziennego, dlatego nie możemy jasno wskazać terminów, w których odbędą się zajęcia w Jednostce Wojskowej. Bardzo prosimy wszystkich Uczestników o wyrozumiałość w tym ciężkim dla nas wszystkich okresie. Egzaminy odbędą się oczywiście w innym terminie.

W związku z dynamiczną sytuacją oraz ciągłymi zmianami w kraju postaramy się jak najszybciej informować o nowych terminach zajęć w Patronackiej Jednostce Wojskowej oraz o egzaminie końcowym.

Na chwilę obecną nie otrzymaliśmy żadnych informacji o zmianie terminów części praktycznej.

Jednocześnie przypominamy o platformie e-learningowej, na którą zostały dodane kolejne materiały szkoleniowe. Bardzo prosimy o systematyczną pracę na wspomnianej platformie.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i spokoju.

Pamiętajcie: ZOSTAŃCIE W DOMU!