W minioną sobotę, tj. 28 czerwca 2014 roku, studenci Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji naszej Uczelni świętowali zakończenie studiów. Program uroczystości absolutoryjnej przebiegał bez zakłóceń, do momentu gdy grupa kończących studia wbiegła na scenę, co wprawiło zgromadzonych gości w osłupienie.

Była to przygotowana wcześniej (choć trzymana do końca w tajemnicy) niespodzianka – choreografia, której autorem był dr Przemysław Kwarta z Zakładu Tańca i Fitnessu naszej Uczelni. Film ukazujący to niecodzienne wydarzenie można obejrzeć na naszym oficjalnym kanale YouTube - tutaj.