MG 5435W związku z dużym zainteresowaniem, już w najbliższy piątek, 20 stycznia br., w g. 8.40-13,  w gabinecie dietetycznym, zlokalizowanym w budynku Rektoratu odbędą się ponownie bezpłatne konsultacje dietetyczne z pomiarem składu ciała dla pracowników oraz studentów AWF. Przeprowadzą je studenci drugiego roku studiów II stopnia kierunku Dietetyka, pod opieką merytoryczną dr Anny Gogojewicz.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja u dr Gogojewicz (tel. 601 738 590). Organizatorzy już dziś zapowiadają kolejne konsultacje dietetyczne. O nowych terminach będziemy informować na bieżąco.

»Pełna oferta gabinetu dietetycznego: [link]

13.12 konsultacje dietetyczne 1024x683