Zakład Turystyki Sportowej

Telefon:

Dodatkowe informacje:
Dyżur: Środa 11.15 – 12.15

Doktor nauk o kulturze fizycznej

Absolwentka:

- Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF w Poznaniu (studia magisterskie),
- Wydziału Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji AWF w Poznaniu (studia doktoranckie),
- Instytutu Kulturoznawstwa UAM w Poznaniu (studia podyplomowe).

Członek:
- Polskiego Towarzystwa Nauk Społecznych o Sporcie,
- Polskiego Stowarzyszenia Naukowego Animacji Rekreacji i Turystyki.

Wykładała w Hiszpanii, Turcji, Włoszech i Portugali (CETA University College of Tourism w Barcelonie, Universidad de Almeria, Universidad de Giriona, Okan Üniversitesi w Istambule, Università di Bologna, University of Coimbra).

Uczestniczyła w międzynarodowych konferencjach naukowych w Kanadzie, Hiszpanii czy Francji. Odbyła staż naukowy na University of Ottawa w Kanadzie.

Zainteresowania badawcze: zrównoważony rozwój, agroturystyka i turystyka wiejska, promocja zdrowia, turystyka sportowa, społeczno-kulturowe aspekty współczesnego sportu.

Publikacje