Zakład Turystyki Sportowej

Telefon:

Dodatkowe informacje:

Publikacje przed 2020 r.

- Doktor nauk o kulturze fizycznej,
- Przewodniczący Koła Młodych Polskiej Akademii Olimpijskiej,

Absolwent:
- Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu (studia licencjackie i magisterskie),
- Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu AWF w Krakowie (studia doktoranckie),
- AWF w Poznaniu (studia podyplomowe z zakresu zarządzania i organizacji sportem),
- Międzynarodowej Akademii Olimpijskiej w Grecji (studia podyplomowe z zakresu olimpizmu).

Zainteresowania badawcze: sport w stosunkach międzynarodowych, olimpizm, turystyka sportowa.