Data publikacji oferty: 09.05.2022

INSTYTUCJA:EURO-MED sp. z o.o.

STANOWISKO:FIZJOTERAPEUTA W WARUNKACH DOMOWYCH

OPIS STANOWISKA:
• realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty,
• zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się ich dobrem, poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej,
• prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów;

WYMAGANIA:
• wykształcenie kierunkowe (technik, licencjat, mgr fizjoterapii),
• numer prawa wykonywania zawodu,
• wymagane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód;

OFERUJEMY:
• zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie,
• możliwość pracy na część etatu lub w pełnym wymiarze godzin,
• elastyczne godziny pracy,
• zapewniamy sprzęt do wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych,
• wynagrodzenie uzależnione od ilości zrealizowanych wizyt (55-60 zł za pacjenta)

WYMAGANE DOKUMENTY:

DODATKOWE INFORMACJE:
Miejsce wykonywania pracy na terenie województwa: wielkopolskiego i lubuskiego

OFERTA WAŻNA DO: 31.12.2022

KONTAKT:
EURO-MED sp. z o.o.
ul. Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

www: www.euro-med.net.pl
mail: rekrutacja@euro-med.net.pl
tel:  661-661-694, 665-554-409