PEŁNA NAZWA FIRMY/INSTYTUCJI:
ManpowerGroup
ADRES:
(ul., nr, miejscowość, woj., kod poczt.)
Głogowska 31, 61-001 Poznań
ADRES STRONY INTERNETOWEJ:
Manpower.pl
NAZWA I OPIS OFEROWANEGO STANOWISKA PRACY / PRAKTYK:
Młodszy specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Komunikatywna znajomość języka angielskiego Rozwinięta zdolność komunikacji i obsługi klienta Kluczowe zadania na stanowisku: Kontakt mailowy i telefoniczny z klientem niemieckojęzycznym Obsługa systemu ticketowego, przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
WARUNKI ZATRUDNIENIA:
(rodzaj umowy, długość okresu próbnego, wynagrodzenie itp.)
Oferujemy: Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą Pracę w trybie hybrydowym Możliwość postawienia pierwszych kroków i rozwoju w branży IT Wyjazdy szkoleniowe Benefity: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, kursy językowe, nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w Poznaniu, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, paczka powitalna, bonus za polecenie pracownika, bonus za relokację, bonus roczny
OFERTA WAŻNA DO:
31.12.2023r
UWAGI:

KONTAKT:
Aleksandra.zurek@manpower.pl