PEŁNA NAZWA FIRMY/INSTYTUCJI:
activerse.app sp. z o.o.
ADRES:
(ul., nr, miejscowość, woj., kod poczt.)
ul. Głogowska 31/33
60-702 Poznań
Poland
ADRES STRONY INTERNETOWEJ:
activerse.app
NAZWA I OPIS OFEROWANEGO STANOWISKA PRACY / PRAKTYK:
Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Asystent Trenera w Zespole Content Production. Nie oczekujemy, że kandydat będzie specjalistą w dziedzinie treningów personalnych, ale zależy nam na osobie bardzo zainteresowanej aktywnością fizyczną, najlepiej w trakcie studiów związanych z aktywnością fizyczną. Szukamy osoby, która jest zdecydowana podjąć z nami dłuższą współpracę.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Wprowadzanie treningów do wewnętrznego systemuSprawdzanie i ocenianie jakości materiałów wideo oraz ich zgodności z wytycznymiSkrupulatne zarządzanie plikamiAktualizowanie dokumentacjiGenerowanie audio przez narzędzia typu ElevenLabsPublikowanie programów treningowychTworzenie opisów do treningówWprowadzanie zdjęć posiłków i video posiłków do wewnętrznego systemu
WARUNKI ZATRUDNIENIA:
(rodzaj umowy, długość okresu próbnego, wynagrodzenie itp.)
Oferujemy: pracę przy międzynarodowych projektach, które są używane przez setki tysięcy osób na całym świecie i wywierają realny wpływ na ich życiemożliwość wdrażania własnych pomysłów – jesteśmy zwinną firmą, szybko wdrażamy nowe rozwiązanianowoczesne narzędzia pracypracę w biurze w Poznaniulunch podczas pracy z biuradostęp do systemu kafeteryjnego – sam decydujesz o swoich benefitachelastyczny czas pracylekcje języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowaniapakiet medyczny w Luxmedkartę Multisportoferujemy umowę zlecenie lub B2Bokres próbny trwa 3 miesiące
OFERTA WAŻNA DO:
31.12.2023 r.