Ponad 40 wystawców, koncerty i występy na scenie, porady ekspertów, a wszystko, by promować zdrowy i aktywny tryb życia.

18.06.2023 r. byliśmy partnerem Lubuskiego Pikniku Zdrowia i Profilaktyki, który odbył się w gorzowskim Parku Róż.

Nasza Uczelnia promowała zdrowie, zapraszając na konsultacje dietetyczne, fizjoterapeutyczne oraz porady dotyczące aktywności ruchowej. Uczestnicy mogli sami zrobić sobie zdrowy koktajl poprzez „przejażdżkę” na rowerze stacjonarnym, który miksował kolorowe smoothie. Chętnych nie brakowało:)

Nasi eksperci zapraszali również na badania składu ciała, a studenci fizjoterapii pod czujnym okiem mgr Izabeli Różyckiej wykonywali masaże i drenaż limfatyczny.

Stoisko AWF cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a wszytko dzięki zaangażowaniu naszych studentów i pracowników. Dziękujemy!