Wykaz alfabetyczny pracowników administracyjnych, naukowo-technicznych i technicznych

Lp.Nazwisko i imięE-mailNr telefonu
1.Bartosik Jacek
2.Basta Agnieszka, mgrsekretariat.dziekana@awf-gorzow.edu.pl
a.basta@awf-gorzow.edu.pl
(48) 668 124 079, (48) 573 337 232
3.Berdowska Anna, mgra.berdowska@awf-gorzow.edu.pl(48) 573 337 257
4.Chruścik Magdalena, mgrm.chruscik@awf-gorzow.edu.pl(95) 72 79 124
5.Czyżyk Andrzej
6.Džengalovski Mite
7.Grabowska-Trzeciak Iwona, mgri.grabowska@awf-gorzow.edu.pl(48) 797 274 196, (48) 573 337 209
8.Flader Katarzyna, lic.kancelaria@awf-gorzow.edu.pl
k.flader@awf-gorzow.edu.pl
(95) 72 79 122, (48) 668 124 074
9.Kaczmarek Marcin
10.Kapszewicz Marlenam.kapszewicz@awf-gorzow.edu.pl(48) 668 124 078, (95) 72 79 233
11.Kowalewska Danutakowalewska@awf-gorzow.edu.pl(48) 504 045 690, (95) 72 79 126
12.Kowalska Anna, lic.urlop
13.Krzywicka Iwona, inż.i.krzywicka@awf-gorzow.edu.pl(48) 693 151 555, (95) 72 79 133
14.Lejman Izabela, mgri.lejman@awf-gorzow.edu.pl(48) 573 337 224
15.Łopato-Szafratowicz Sylwia, mgrs.lopato@awf-gorzow.edu.pl(48) 668 124 079, (48) 573 337 230
16.Łyskawa Ewelina, lic.e.lyskawa@awf-gorzow.edu.pl(95) 72 79 132
17.Madej Dorota, mgr inż.fizjoterapia@awf-gorzow.edu.pl
d.madej@awf-gorzow.edu.pl
(95) 72 79 222
18.Mioduszewska Emilia, mgre.mioduszewska@awf-gorzow.edu.pl(95) 72 79 273
19.Muszyńska Wiesława
20.Namińska Agnieszka, mgra.naminska@awf-gorzow.edu.pl(95) 72 79 276
21.Pasek Marta, mgrdietetyka@awf-gorzow.edu.pl
m.pasek@awf-gorzow.edu.pl
(95) 72 79 178
22.Pawłowska Teresa
23.Pisula Jarosław
24.Spiliszewska Ewelina, mgre.spiliszewska@awf-gorzow.edu.pl(48) 573 337 225
25.Szanter Maja, mgrm.szanter@awf-gorzow.edu.pl(95) 72 79 161
26.Szafratowicz Sebastian
27.Szulżyk Renatar.szulzyk@awf-gorzow.edu.pl(48) 784 391 325, (48) 573 337 267
28.Śnieguła Grzegorzg.sniegula@awf-gorzow.edu.pl(48) 664 012 540, (95) 72 79 225
29.Trzeciak-Witkowiak Magdalena, mgrm.witkowiak@awf-gorzow.edu.pl(48) 573 337 227
30.Wierzbiński Konradk.wierzbinski@awf-gorzow.edu.pl(48) 573 337 291
31.Wiktów Krzysztof