W piątek 30.06.2023 r. absolwenci kierunków: Wychowanie Fizyczne, Fizjoterapia i Dietetyka odebrali dyplomy ukończenia studiów.

W uroczystości uczestniczyli tegoroczni absolwenci wraz z rodzinami, władze Wydziału, wykładowcy i pracownicy gorzowskiej Filii AWF, a także Bartłomiej Borowiec – Koordynator Wojewódzki Województwa Lubuskiego Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Wydarzenie poprowadzili: Paula Duchnowska – tegoroczna absolwentka wychowania fizycznego oraz Andrzej Budzyn – student fizjoterapii.

Podczas akademickiej gali wyróżniono absolwentów za wyniki w nauce, za prace dyplomowe oraz za działalność na rzecz Studenckiego Koła Naukowego.

W programie nie mogło zabraknąć wzruszających przemówień i pożegnań. Niech Waszej szlachetnej i zaszczytnej misji wynikającej z nabytych kompetencji służenia drugiemu człowiekowi, towarzyszyć będzie poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Niech życzliwość dla drugiego człowieka, skromność i prawość w postępowaniu charakteryzuje Wasze dalsze życie.  – zwrócił się do absolwentów Dziekan Filii dr hab. Leszek Zguczyński

Drodzy Absolwenci, dziękujemy Wam za wytrwałość, ciężką pracę i zaangażowanie. Życzymy nieustającej radości z odkrywania i powodzenia na drodze zawodowej.