W ramach kampanii na rzecz walki z otyłością wśród dzieci i młodzieży, którą realizujemy wraz z Wojewódzką Stacją Sanitarno Epidemiologiczną w Gorzowie Wielkopolskim, zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie „Przepis na zdrowy fast-food”.

Konkurs potrwa do 3 listopada i adresowany jest do uczniów klas V- VIII szkół podstawowych województwa lubuskiego.

Co należy zrobić ? Stworzyć autorski przepis na zdrowy fast food i przesłać mailowo: dokładną listę składników użytych do jego wykonania, 3 zdjęcia z przebiegu przygotowywania potrawy.

Prace należy wysłać na adres mailowy: konkurs.fastfood@sanepid.gov.pl

Zwycięzcy konkursu będą mieli okazję skosztować potrawy wykonanej przez profesjonalnego kucharza według ich przepisu w ramach pokazu, który odbędzie się w pracowni gastronomicznej AWF.

Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią regulaminu i dołączanie do prac konkursowych wypełnionych załączników.