III Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim zaprosiło nas do udziału w Tygodniu Kariery „Talent i praca-to się opłaca” zorganizowanym pod patronatem Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej.

We wtorek 17 października nasi wykładowcy – dietetyk dr inż. Kinga Mruczyk – kierownik Zakładu Dietetyki i fizjoterapeuta mgr Szymon Marczyk z Zakładu Fizjoterapii spotkali się młodzieżą, by opowiedzieć, na czym polega zawód dietetyka i fizjoterapeuty.

W czwartek 19 października mgr Anna Berdowska z Działu Marketingu i Multimediów wraz ze studentami III roku fizjoterapii – Anitą Kaczperską i Remigiuszem Barankiem opowiedzieli uczestnikom, jak wygląda studiowanie na naszej Uczelni. Studenci podzielili się własnymi doświadczeniami, opowiadając o zajęciach, aktywności w kołach naukowych, wyjazdach, obozach i życiu studenckim. Pokazali, że studia to nie tylko nauka, ale także wspaniała przygoda!

Młodzież aktywnie uczestniczyła w spotkaniach, zadając wiele pytań. Mamy nadzieję, że z częścią uczniów spotkamy się niedługo w murach AWF 😊