6 grudnia był szczególnym dniem dla naszej Akademii. Połączyliśmy siły, by razem wesprzeć naszego studenta Macieja Łuczaka.

Akcja Ciacho

Samorząd Studencki tradycyjnie przygotował charytatywny kiermasz słodkich wyrobów. W tym roku celem zbiórki była pomoc dla Macieja – studenta naszej Uczelni, który walczy z nowotworem. Do akcji przyłączyły się wszystkie Akademie Wychowania Fizycznego w Polsce, które organizowały wydarzenie, przeznaczając dochód ze zbiórki dla naszego studenta.

Kolorowa Choinka AWF

Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu zainicjowała przedświąteczną akcję wspólnego ubierania choinki. W wydarzeniu udział wzięli pracownicy i studenci, a gościem specjalnym był Maciej Łuczak, który, mimo choroby, zdecydował się być z nami, zawiesić symboliczną bombkę i podziękować za wsparcie.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcje – studentom i pracownikom AWF! Wasze wsparcie jest nieocenione.