W grudniu rozpoczęliśmy cykl spotkań z młodzieżą ze szkół średnich. Uczniowie gorzowskich szkół wraz z nauczycielami odwiedzają AWF, by wziąć udział w wykładach i warsztatach prowadzonych przez naszych wykładowców.

8 grudnia młodzież I Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyła w wykładzie dr Piotra Grochowskiego „Lichenoindykacja jako metoda oceny stanu sanitarnego powietrza”. 12 grudnia odwiedzili nas uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wlkp., którzy wysłuchali wykładu dr inż. Kingi Mruczyk „Dieta geniusza – czyli co jeść, aby wspierać naukę, pamięć i koncentrację”.

Czekamy na kolejne szkoły! Od stycznia spotykać się będziemy regularnie. Nasi wykładowcy zaproponowali młodzieży szereg ciekawych spotkań.