Serdecznie zapraszamy absolwentów studiów licencjackich i magisterskich, a także rodziców, bliskich oraz pracowników Uczelni na uroczyste Absolutorium.
Wydarzenie odbędzie się w piątek, 3 lipca 2026 roku, o godzinie 11:00 w sali audytoryjnej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Sikorskiego 107 (piętro 1, sala 102).
Absolutorium to wyjątkowy moment w życiu akademickim – czas podsumowań, podziękowań i symbolicznego pożegnania ze studiami. Zachęcamy do wspólnego świętowania tego ważnego dnia.