W piątek 28.06.2024 r. absolwenci kierunków: Fizjoterapia, Wychowanie Fizyczne i Dietetyka odebrali dyplomy ukończenia studiów.

W uroczystości uczestniczyli tegoroczni absolwenci wraz z rodzinami, władze Wydziału, wykładowcy i pracownicy gorzowskiej Filii AWF. Wydarzenie poprowadzili: Justyna Wieliczko – tegoroczna absolwentka Wychowania Fizycznego oraz Andrzej Budzyn – student fizjoterapii.

Podczas akademickiej gali wyróżniono absolwentów za wyniki w nauce, za prace dyplomowe oraz za działalność na rzecz studenckiego koła naukowego oraz społeczności akademickiej. 

W programie nie mogło zabraknąć wzruszających przemówień. Pielęgnujcie swoje talenty, poszukujcie nieszablonowych rozwiązań, nie bójcie się podejmować trudnych decyzji, ponieważ my, wierzymy w Wasz profesjonalizm i zasady moralne. Życzymy Wam, byście w swoim życiu zawodowym i osobistym osiągali same sukcesy – zwrócił się do absolwentów Dziekan Filii dr hab. Leszek Zguczyński.

Przyrzeczenie studentów Fizjoterapii oraz list okolicznościowy od Prezesa Krajowej Izby Fizjoterapeutów wygłosiła Justyna Lech – Koordynator Wojewódzki Krajowej Izby Fizjoterapeutów.

W imieniu absolwentów wystąpił Dawid Leciejewski – mgr fizjoterapii. Samorząd Studencki reprezentowała Maria Nieborak.

Oprawę artystyczną uroczystości zapewniła Karolina Gralak – studentka WF, wykonując na fortepianie fragmenty muzyki z filmu Piraci z Karaibów oraz cover utworu Birdy People help the people.

Drodzy Absolwenci, gratulujemy Wam wytrwałości i zaangażowania. Życzymy nieustającej radości z odkrywania i powodzenia na drodze zawodowej. Dziękujemy, że byliście!