Jak co roku otwieramy drzwi naszej Uczelni dla kandydatów, tegorocznych maturzystów, uczniów szkół średnich i wszystkich zainteresowanych studiowaniem na AWF. Zapraszamy na Drzwi Otwarte już 23 maja!

O godzinie 10:00 w Auli rozpocznie się część oficjalna wydarzenia, podczas której przedstawimy kierunki i porozmawiamy o tym, jaką ścieżkę kształcenia wybrać, jakie perspektywy zawodowe dają studia na Akademii Wychowania Fizycznego. Następnie dr Tymon Ostrouch współpracujący z naszą Akademią, a na co dzień wykładowca Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego, opowie uczestnikom, jak media społecznościowe wpływają na kształtowanie się współczesnego marketingu.

Następnie zaprosimy młodzież do zwiedzenia kampusu razem z przewodnikiem – studentem fizjoterapii. Osoby zainteresowane specyfiką poszczególnych kierunków, będą mogły porozmawiać bezpośrednio z naszymi studentami przy stoiskach promocyjnych, odwiedzić punkt rekrutacji, zapoznać się ofertą obozu integracyjnego – Adapciaka.

Na dziedzińcu przygotowane zostaną animacje z udziałem studentów: joga na trawie, badminton, park volley, frisbee, spikeball. Każdy będzie mógł dołączyć do wybranych aktywności.

W kolejnej części wydarzenia, zapisane grupy wezmą udział w warsztatach: biologicznych, biochemicznych, sensorycznych, dietetycznych, fizjoterapeutycznych i sportowych. 

Serdecznie zapraszamy!