11 stycznia w Auli AWF odbędzie się charytatywny koncert kolęd organizowany na rzecz naszego studenta Macieja Łuczaka, który walczy z nowotworem.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie śpiewaczka operowa – Agnieszka Jadwiga Grochala, która wystąpi przy akompaniamencie ks. Mateusza Szerwińskiego. Do części artystycznej dołączą również studenci naszej uczelni.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Macieja Łuczaka – podopiecznego Fundacji Siepomaga – link do zbiórki

Serdecznie zapraszamy 11 stycznia o godzinie 19:00 do Auli AWF (Budynek Główny) przy ulicy Estkowskiego 13.


Agnieszka Jadwiga Grochala jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie Jadwigi Rappé. W latach 2014-2018 była uczestniczką Akademii Operowej Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, gdzie kształciła się pod kierunkiem m.in.: Matthiasa Rexrotha, Eytana Pessena, Izabelli Kłosińskiej, Hedwig Fassbender i Helmuta Deutscha. Związana jest z Teatro dell’Opera w Rzymie. Jest uczestniczką kilkunastu konkursów muzycznych, laureatką nagród i wyróżnień. Koncertowała w wielu krajach w tym we Włoszech, Japonii, Austrii i w Republice Południowej Afryki.