Rozpoczęcie studiów to niepowtarzalne przeżycie, a my chcemy uczynić je jeszcze bardziej niezapomnianym! Zapraszamy Was na Adapciaka 2023 – wyjątkowy obóz integracyjny, który pomoże Wam aklimatyzować się w nowym środowisku i rozpocząć studencką przygodę.

Obóz adaptacyjny, to wydarzenie organizowane co roku specjalnie dla nowych studentów naszej Uczelni. Tegoroczna edycja Adapciaka odbędzie nie w innym miejscu, jak w naszym ośrodku w Chycinie. Miejscu, które znane wszystkim studentom naszej Akademii. Właśnie tam znajduje się Ośrodek Dydaktyczno – Socjalny AWF Poznań, położony nad malowniczym jeziorem. To legendarne miejsce, gdzie od lat odbywają się obowiązkowe obozy letnie dla wszystkich kierunków Akademii.

Celem Adapciaka jest sprawienie, by nowi studenci jak najlepiej zaaklimatyzowali się w uczelnianym środowisku. Podczas wyjazdu każdego dnia będą czekać na Was różnorodne zajęcia sportowe (nie tylko dla zaawansowanych!). Nie zapominamy również o integracji, która pozwoli Wam poznać nowych kolegów i koleżanki. Dzięki nam zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat życia studenckiego, której nie znajdziesz w żadnym podręczniku czy informatorze. W ostatnich trzech edycjach Adapciaka udział wzięło ponad 300 nowych studentek i studentów AWF Poznań.

Kiedy odbywa się Adapciak?

Tegoroczna edycja Adapciaka odbędzie się w terminie od 4 do 8 września 2023 roku. Zakwaterowanie rozpoczyna się między godziną 11.00 a 13.00, a zakończenie obozu planowane jest na 8 września około godziny 16.00.

Koszt uczestnictwa i zapisy?

Koszt uczestnictwa jednej osoby to tylko 349 zł. W cenę wliczone jest pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie), zakwaterowanie w domkach, ubezpieczenie NNW, unikalna koszulka „Adapciaka Chycina 2023” oraz wszystkie atrakcje przewidziane w programie – między innymi: spływ kajakowy, kultowy „Zjazd na Majciochach”, rewelacyjne wieczorne imprezy, odjazdowy Adventure Race czy liczne niezapomniane niespodzianki.

Dane do przelewu:
FUNDACJA NA RZECZ AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
ul. Królowej Jadwigi 27/39, 61-871 Poznań
nr konta: 54 1940 1076 3059 3200 0000 0000 z dopiskiem „Adapciak – imię i nazwisko uczestnika”

Co warto zabrać ze sobą na wyjazd?

Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą: śpiwór, naczynia, sztućce, kubek, latarkę, stroje oraz obuwie sportowe przystosowane do wycieczek kajakowych, rowerowych oraz rozgrywek sportowych, nakrycia przeciwdeszczowe (co prawda zamówiliśmy na okres obozu słońce, ale różnie to bywa), dokument tożsamości, instrumenty muzyczne – według uznania i umiejętności. Zalecamy również profilaktycznie zabranie ze sobą cieplejszych ubrań.

Masz pytania? Wątpliwości?

Telefon: 793485583 E-mail: adventure@awf.poznan.pl

Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę studencką na AWF Poznań już teraz!