18.10.2024 r. uczestniczyliśmy w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery zorganizowanym pod patronatem Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej. Hasło tegorocznej edycji brzmiało PASJA MOTYWACJA ODWAGA.

III Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie przyłączyło się do akcji, organizując dla swoich uczniów szereg spotkań, które miały pomóc młodzieży w wyborze własnej ścieżki kariery.

Nasza Uczelnia przyłączyła się do akcji, promując studia wyższe na AWF. Studenci Akademii: Marika Majewska, Anita Kaczperska i Remigiusz Baranek opowiedzieli młodzieży, jak wygląda codzienność studenta AWF, czym kierować się przy wyborze kierunku studiów, czy możliwe jest łączenie studiowania z pracą, pasją i karierą sportową.

Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się z maturzystami w murach AWF.