24 października na naszej Uczelni odbędzie się prawdziwe święto nauki – VI edycja Gorzowskiego Festiwalu Nauki z AWF.

W jesiennej odsłonie zapraszamy na spotkania i wykłady z zakresu neurobiologii, psychologii, a także wystawę prac wyróżnionych w konkursie fotograficznym “Chwila” zorganizowanym przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów z okazji Światowego Dnia Fizjoterapii.

Wykłady poprowadzą nauczyciele akademiccy, naukowcy związani z naszą Uczelnią i zaproszeni goście.

Wydarzenie adresowane jest do wszystkich miłośników nauki, młodzieży, studentów, nauczycieli, mieszkańców naszego regionu. Celem wydarzenia jest popularyzacja nauki, przybliżenie społeczeństwu pracy naukowców, zaproszenie do wspólnych działań.

Decyzją Ministerstwa Edukacji i Nauki „Gorzowski Festiwal Nauki z AWF” został objęty finansowaniem i odbędzie się 24.10.2023 r.

Zachęcamy do zapisów na interesujące Was spotkania, a wszelkie informacje uzyskacie kontaktując się z nami mailowo: promocja@awf-gorzow.edu.pl

PROGRAM WYDARZENIA