1 marca na naszej Uczelni odbyło się spotkanie skierowane do kobiet, zorganizowane we współpracy z GSP Clinic – „Między Nami, Macicami”.
Agata Wojtczak – studenta IV roku fizjoterapii, członkini kola naukowego Fizjoterapia Holistyczna opowiadała o najczęstszych kobiecych problemach, takich jak nietrzymanie moczu, pęcherz nadreaktywny, rozejście mięśnia prostego brzucha oraz o postępowaniu treningowym w wyżej wymienionych zaburzeniach.
Natalia Kapturska kosmetolog, właścicielka „Dermerdica” opowiadała o aspekcie wizualnym skóry kobiet po porodzie oraz o działaniu kosmetologicznym w bliznach np. po CC.
Marzena Pacek, położna, podzieliła się swoją historią związaną z niepłodnością i o tym, jak została mamą bliźniaków dzięki metodzie in vitro.