Akademia Piłkarska Stal Gorzów poszukuje kandydatów do pracy z dziećmi w wieku 4–12 lat w roli trenera i menedżera w klubie sportowym na terenie województwa lubuskiego w tym Gorzowa Wlkp.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu dzieci i młodzieży już od 4 roku życia. Gwarantujemy elastyczne godziny pracy zarówno przed południem jak i po południu, dostosowane do planu na uczelni. Jesteśmy również organizatorem obozów i półkolonii.

Umożliwiamy rozwój kompetencji w szkoleniu i edukacji dzieci, ale także innych obszarach działalności klubu takich jak: marketing, zarządzanie, fizjoterapia, psychologia, administracja i inne.

Kogo poszukujemy?

• Trenerów i menedżerów

UWAGA: nie wymagamy doświadczenia w zawodzie. Liczą się chęci i dobra komunikacja.

Stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy, ale jesteś zmotywowany i szybko się uczysz? Dołącz do nas:

• Postaw z nami pierwsze kroki w szkoleniu dzieci i młodzieży
  • Skorzystaj z możliwości współpracy przy drużynach profesjonalnych
  • Zyskaj dofinansowanie do kursów trenerskich i szkoleń
  • Pracuj w dogodnych dla siebie godzinach (elastyczny czas pracy)
  • Wyjeżdżaj z zawodnikami na obozy i zgrupowania
  • Zdobywaj doświadczenia pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej
  • Zalicz praktyki studenckie, uzyskaj wsparcie w prowadzeniu badań naukowych oraz materiał do prac dyplomowych

W trakcie stażu poznasz profil wybranych działów oraz możliwości rozwoju zawodowego w naszej firmie. Weźmiesz udział w szkoleniach wewnętrznych rozwijających Twoje kompetencje i umiejętności.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń w formie CV lub kontakt telefoniczny.

Więcej informacji:

Tel.: 508670180