Trwa dodatkowy nabór na studia pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite magisterskie. To dodatkowa szansa dla wszystkich zainteresowanych studiowaniem na AWF w Gorzowie. Obierz właściwy kierunek i dołącz do nas!

Wychowanie fizyczne to kierunek stworzony z myślą o kształceniu trenerów, instruktorów, managerów sportu i nauczycieli. To propozycja dla osób ceniących ruch i aktywność fizyczną, które lubią pracę z dziećmi i młodzieżą.

Dietetyka jest odpowiedzią na rosnącą w kraju świadomość potrzeby dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. W programie studiów uwzględniono wiedzę dotyczącą dietoprofilaktyki i dietoterapii, żywienia w sporcie, technologii ogólnej żywności, technologii przygotowywania potraw i posiłków.

Fizjoterapia – kierunek przyszłości. Zawód fizjoterapeuty z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a studia stwarzają szerokie możliwości zatrudnienia, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Z powodzeniem umożliwiają prowadzenie, rozwijanie własnej działalności gospodarczej.

Rejestracja potrwa do 21 września!