Przed nami ostatnie dni rekrutacji na rok akademicki 2024/2025 w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Kandydaci mają czas na złożenie swoich aplikacji na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie do 15 lipca (poniedziałek).

Dlaczego warto u nas studiować? AWF Poznań od lat cieszy się renomą uczelni oferującej najwyższy poziom kształcenia na kierunkach takich jak: Wychowanie Fizyczne, Sport, Fizjoterapia, Dietetyka, Turystyka i Rekreacja oraz Taniec w Kulturze Fizycznej. Wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna i naukowa, nowoczesne zaplecze dydaktyczne i sportowe, a także nowoczesne specjalizacje. To tylko niektóre z naszych atutów.

Rejestracja kandydatów odbywa się online poprzez system rekrutacyjny dostępny na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z wymaganiami oraz dokumentami niezbędnymi do złożenia aplikacji. Przypominamy, że pierwsze listy rankingowe zostaną opublikowane 22 lipca 2024 roku o godzinie 14:00. Po ogłoszeniu list rankingowych, zakwalifikowani kandydaci będą mieli określony czas na potwierdzenie chęci podjęcia studiów oraz dostarczenie niezbędnych dokumentów. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie.

Z kolei absolwenci studiów licencjackich aplikujący na drugi stopień studiów także powinni założyć konto w IRK i potwierdzić rejestrację dokonaniem wpłaty, a następnie wprowadzić takie dane jak: średnia ocen ze studiów I stopnia, dołączyć do Systemu IRK skany zaświadczenia o posiadanej klasie sportowej oraz zaświadczenia o średniej ocen ze studiów I stopnia. Tutaj kandydaci mają czas do 10 września.

Nie czekaj – złóż swoją aplikację już dziś i dołącz do grona studentów AWF Poznań, uczelni z tradycjami i nowoczesnym podejściem do kształcenia. Czekamy właśnie na Ciebie!

Do zobaczenia na AWF Poznań!