22.10.2024 09:00

Już za niecały miesiąc spotkamy się na jubileuszowej konferencji naukowej, która podsumuje 50 lat kierunku Turystyka i Rekreacja. To właśnie nasza Uczelnia była jednym z pierwszych miejsce w Polsce, gdzie rozpoczęto kształcenie studentów oraz prowadzenie badań naukowych w tej właśnie dziedzinie.

Celem konferencji, która odbędzie się 22 października, będzie prezentacja oraz dyskusja nad wynikami badań naukowych dotyczących ekonomicznych, społecznych, humanistycznych, technologicznych i przyrodniczych aspektów turystyki i rekreacji. Ważnym elementem konferencji będzie również wymiana doświadczeń w zakresie kształcenia studentów.

Partnerem Konferencji jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na specjalnej stronie internetowej: