Jeżeli interesujesz się sportem, znasz podstawowe przepisy gier, a ponadto łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi i umiesz pracować w zespole, zgłoś się do Fundacji na Rzecz AWF i aplikuj na stanowisko Trenera Osiedlowego! W tej pracy zdobędziesz bezcenne doświadczenie zawodowe oraz rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne i organizacyjne.

Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za prowadzenie stałych zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży na przyszkolnych boiskach ze sztuczną nawierzchnią na terenie miasta Poznania przez 7 miesięcy (od 15 kwietnia do 10 listopada 2024 roku). Dodatkowo osoby te przeprowadzą obozy sportowe dla uczestników programu.

Wymagania niezbędne:

• ukończony kurs wychowawców kolonijnych (można go ukończyć po rekrutacji),
  • znajomość szerokiej gamy dyscyplin sportowych oraz podstawowych przepisów gier sportowych,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność:
    • od 4 do 5 dni w tygodniu (do wyboru, 3 do 5 godzin dziennie),
    • przez cały okres programu w poniedziałki w godzinach 19:30 – 20:30 (zebrania organizacyjne – średnio raz w miesiącu),
    • w dniach 12.04.2024 do 13.04.2024 (bezpłatne, obowiązkowe szkolenie).

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej http://trener.awf.poznan.pl
Telefon kontaktowy: +48 61 8355-050

Zgłoszenia można wysyłać drogą mailową do 25 marca br. na adres: awftrener@gmail.com