Dlaczego warto wyjechać na praktykę zagraniczną?

W czasie praktyki zagranicznej możesz:
– ćwiczyć i polepszyć swoją znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego
– poznać ludzi z całego świata
– zdobyć nowe doświadczenia za granicą
– poznać nową kulturę
– zdobyć międzynarodowe kontakty
– sprawić, że Twoje CV będzie automatycznie na lepszej pozycji u przyszłego pracodawcy
Wszystko to sprawi, że w przyszłości łatwiej będzie Ci znaleźć dobrą pracę. Doświadczenia zdobyte na praktyce pomogą Ci bardziej uwierzyć w siebie.

Dlatego NIE MA NA CO CZEKAĆ, APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

Oferta Animafest Experience

Animafest Experience, z siedzibą w Barcelonie, pomaga studentom, którzy szukają międzynarodowej praktyki i chcą rozwijać swoje umiejętności językowe.

Współpracuje z ponad 500 hotelami, zlokalizowanymi głównie nad Morzem Śródziemnym – w Hiszpanii, Grecji, Włoszech i Francji, oferując rożne możliwości zrealizowania atrakcyjnej praktyki. Atutem jest bezpłatne zakwaterowanie, bezpłatne posiłki oraz od 200 do 300 euro miesięcznie.
Oprócz tego student w ramach programu Erasmus+ otrzymuje stypendium w wysokości 550-620 euro miesięcznie.

Animafest Experience proponuje praktyki w partnerskich hotelach na stanowiskach takich jak:
– Bar / Restauracja
– Animacja
– Recepcja
– Kuchnia i nie tylko!

szczegółowe informacje
link do rejestracji
chatbot non-stop

Oferta Algoos Study Work and Travel
Wszystkie stanowiska oferowane przez nas dla studentów pracujących w hotelach są płatne. Skorzystać z tej oferty mogą nie tylko studenci, ale także absolwenci.
Dla studentów, którzy mogą wyjechać na praktyki (czerwiec – październik) minimalnie na 3 – 4 miesiące oferujemy:

– Cypr (wyłącznie dla obywateli UE): 5.5 – 6 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 600€ – 850€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie, plus 250€-400€ bonus na koniec praktyki
– Grecja: 6 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 400€ – 650€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie,
– Hiszpania: 5 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 250€ – 400€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie
– Portugalia:  5 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 250€ – 500€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie.
– Włochy: 5 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 300€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie.
– Francja: 5 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 557€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie – wymagany j. francuski na komunikatywnym poziomie.

Dostępne stanowiska:
– Serwis (Bary, Restauracje)
– Recepcja
– Animacje