Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami oferuje wszystkim studentom, doktorantom i pracownikom AWF możliwość bezpłatnego skorzystania z profesjonalnej pomocy  psychologicznej. Oferta kierowana jest do osób doświadczających problemów natury psychicznej.  Powodem zgłoszenia mogą być min. trudności przeżywane  w relacjach interpersonalnych, sytuacje kryzysowe, stres adaptacyjny oraz objawy psychiczne budzące niepokój . Pomoc ma charakter indywidualnych konsultacji i prowadzona jest  przez wykwalifikowanego psychologa-psychoterapeutę. Osobie zgłaszającej się przysługują 3 spotkania. Pomoc nie ma charakteru psychoterapii.

Jeżeli potrzebujesz pomocy – wypełnij formularz, który pozwoli Ci umówić wizytę:

Pani/Pana dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są na potrzeby uzyskania informacji kontaktowych gabinetu Synergo Terapia w celu umówienia wizyty. Na wskazany w formularzu adres e-mail otrzyma Pani/Pan niezbędne informacje dotyczące dalszego postępowania.

Marcin Domaszewski

Psycholog, psychoterapeuta. Ukończył całościowy kurs psychoterapii w podejściu ericksonowsko-systemowym w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Przyjmuje w gabinecie prywatnym oraz w poradni zdrowa psychicznego NFZ Katharsis w programie Ministerstwa Zdrowia „Fenix” – pomocy osobom z doświadczeniem traumy.

Ukończył szkolenia min. z zakresu terapii koherencji (poziom I, II) , hipnozy klinicznej (poziom I), integracyjnej terapii osób po traumie, zaburzeń osobowości, pomocy osobom w kryzysie samobójczym. Obecnie w trakcie szkolenia z Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej i EMDR.