Ponad 4 tys. zł zebrali studenci pierwszego roku kierunku Turystyka i Rekreacja II stopnia, wspólnie z dr Małgorzatą Woźniewicz-Dobrzyńską, podczas charytatywnej akcji „AWF podaje łapę”, skierowanej dla Schroniska dla zwierząt w Poznaniu.
Studenci przez ponad 1,5 miesiąca zbierali dla czworonogów, oprócz pieniędzy, także różnego rodzaju podarunki w postaci koców, zabawek, obroży, puszorków oraz karmy. Finał zbiórki, podczas której odbyła się licytacja, odbyły się w Akademickim Centrum Kultury TROPS. Wśród rzeczy, które znalazły się na licytacji były: voucher do Fly Parku, restauracji Przyjemność, trening kickboxingu, czy zestawy herbat.

Tego wieczoru wystąpił zespół Many Hands oraz nasz student Tomek Trzeciak. Na widowni poza studentami byli również rodzice naszych studentów, dawni absolwenci naszego kierunku Turystyki i Rekreacji.

Organizatorzy kierują szczególne podziękowania dla sponsorów – Fly Parku, Etin Group Sp.zo.o., Cukierni Bezowa , Zakręconej Bili, Jakuba Pokusy, Natalii Orłowskiej, restauracji Próżność, a także Akademickiego Centrum Kultury TROPS.