Zapraszamy na XXVI edycję Targów Edukacyjnych w Poznaniu, które odbędą się w dniach 11-13 marca br. na terenie MTP. Nasza Uczelnia zaprezentuje się wśród blisko 150 placówek oświatowych. Zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą uczelni i szkół, ale także wziąć udział w warsztatach i posłuchać wykładów. Stoiska Uczelni zlokalizowane będą w pawilonie nr 5. Wstęp jest bezpłatny. Nie obowiązuje też rejestracja dla zwiedzających. Na terenie targów trzeba mieć założoną maseczkę.Na stoisku AWF Poznań kandydaci będą mogli poznać aktualną ofertę dydaktyczną Uczelni i zdobyć najważniejsze informacje o naszej Akademii. Na stoisku każdego dnia będą pracownicy i studenci poszczególnych kierunków. Program Targów przewiduje też liczne atrakcje dla nauczycieli i rodziców tj. warsztaty, konferencje i wykłady.

Organizatorami targów są Międzynarodowe Targi Poznańskie i Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Targi Edukacyjne
11-13 marca 2022

Lokalizacja i wejścia
Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 5. Wejście od ul. Bukowskiej (Wejście Północne) lub poprzez Hol Wschodni od dworca PKP – Poznań Główny. Warsztaty odbywają się w Poznań Congress Center – wejście od ul. Śniadeckich.

11-12 marca, piątek, sobota (g. 10-18)
13 marca, niedziela (g. 10-16)

Więcej informacji o kierunkach znajduje się na stronie AWF-u: [link

Targi Edukacyjne to nie jedyna możliwość na zapoznanie się z ofertą naszej Akademii. Tydzień po targach – 19 marca br. – kandydaci będą mogli odwiedzić naszą Uczelnię wirtualnie podczas Drzwi Otwartych Online w g. 12-15. Szczegółowy program i informacje dostępne są na stronie wydarzenia: [link]