Zapraszamy wszystkich pracowników i studentów naszej Akademii do udziału w wydarzeniu Body&Mind: Dni z Pilatesem AWF Poznań, które odbędzie się dziś – 9 czerwca, w g. 16-21 i jutro – 10 czerwca, w g. 6.30-12.15 w hali sportowo-dydaktycznej naszej Akademii.
Myślą przewodnią czwartkowego i piątkowego wydarzenia Body&Mind: Dni z Pilatesem AWF Poznań jest prezentacja metody pilates, jako nurtu ćwiczeń fizycznych w koncepcji „Body&Mind”, jednej z form kształcenia na studiach drugiego stopnia kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej, specjalista Body&Mind, w naszej Uczelni. Program zawiera bogatą propozycję praktycznych sesji pilatesowych ze specjalistycznym sprzętem. Pozwolą one doświadczyć istotę metody „Siła i elastyczność w kontroli”.

Z myślą o samopoczuciu wszystkich pracujących przy biurkach, jedna z porannych sesji dedykowana jest potrzebom kręgosłupa poddawanego nadmiernym obciążeniom w takim trybie pracy. Organizatorzy mają też nadzieję, że praktyka stanie się inspiracją do dyskusji o perspektywach międzyzakładowych działań naukowo-badawczych.

Zajęcia poprowadzą specjaliści z Zakładu Tańca AWF Poznań ze wsparciem studentek tego kierunku: [link]

W związku z obowiązującymi limitami na zajęcia obowiązują zapisy na mail: pilates@awf.poznan.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń. Osobom zarejestrowanym zostanie wysłane potwierdzenie mailem.
Na hali sportowo-dydaktycznej obowiązuje obuwie sportowe, a ćwiczenia będą wykonywane na boso lub w skarpetach. Prosimy o zabranie swoich ręczników.
Szczegółowy program: