Jak zaprojektować logiczne i zrozumiałe wystąpienie publiczne? W jaki sposób dopasować prezentację do odbiorcy? Jakie techniki zwiększają zaangażowanie i zainteresowanie słuchaczy? Odpowiedzi na te pytania pracownicy kadry dydaktycznej Akademii poznają podczas certyfikowanego szkolenia online pt. „Wystąpienia publiczne, sztuka dyskutowania i przekonywania”. Pierwsze zajęcia odbędą się 30 listopada br. Trwają zapisy!

Podczas kursu uczestnicy zdobędą umiejętności zrozumiałego projektowania wystąpień, dopasowania prezentacji do odbiorcy poprzez dostosowanie poziomu i sposobu przekazu, panowania nad sobą i sytuacją. Poznają też techniki zwiększające zaangażowania i zainteresowania słuchaczy.

Szkolenie online przeprowadzi Bartosz Nowak – wykładowca Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Odbędzie się w dwóch grupach: jedna grupa będzie miała je 30 listopada w godz. 10-12.15 oraz 1 grudnia w godz. 11-13.15. Druga – 4 i 7 grudnia w godz. 9-11.15.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu „Zintegrowana Strategia Rozwoju Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu”.

Na kurs prowadzone są zapisy: link. Dostęp do szkolenia zostanie przesłany przed rozpoczęciem zajęć na adres mailowy podany przy rejestracji. Pytania można kierować do prof. AWF dr hab. Anny Demuth i zastępcy kanclerza ds. IT i HR – Damiana Dolecińskiego.