Kompania Tańca AWF Poznań organizuje 13 marca br. (niedziela), o g. 18.30 w Akademickim Centrum Kultury TROPS wydarzenie pod nazwą „Contestporary /All Styles/Jam & 7 to smoke”. Każdy z uczestników może zatańczyć w wybranym stylu tanecznym i zaprezentować swoje umiejętności, a widzowie, którzy tego dnia będą pełnili rolę jury, wybiorą zwycięzcę. Wszystkie zebrane pieniądze przekazane zostaną na pomoc mieszkańcom Ukrainy.

Kompanię Tańca AWF Poznań tworzą studenci kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej. Dyrektorem artystycznym Kompanii jest mgr Agnieszka Doberska.

Link do wydarzenia: [link]

Tego samego dnia w AWF przy Drodze Dębińskiej 7, w g. 12-17 odbędą się warsztaty taneczne prowadzone przez pracowniczki Zakładu Tańca: prof. dr hab Ewę Wycichowską, dr Aleksandrę Karpińską, mgr Agnieszkę Doberską i dr Paulinę Wycichowską.

„Tancerze dla Ukrainy – charytatywne warsztaty taneczne” – to wydarzenie, w którym udział bierze blisko 30 tancerzy, choreografów i pedagogów , zainicjowane i koordynowane przez mgra Adriana Radwańskiego, który na co dzień współpracuje z naszą Uczelnią.

Link do wydarzenia: [link]