Drugie, planowane spotkanie online odbędzie się już dziś, 5 lipca br. o g. 17 na platformie Zoom. Będzie okazją do zdobycia szczegółowych informacji o kierunku i specjalnościach, które realizowane są na pierwszym i drugim stopniu kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej, oraz o warunkach przyjęcia na ten kierunek. Da też możliwość zadania pytań pracownikom i studentom. W spotkaniu udział wezmą pracownicy Zakładu Tańca oraz studenci. Link do wydarzenia na Zoomie: [link].Jak wygląda rekrutacja na kierunek Taniec w Kulturze Fizycznej? Dla kogo jest specjalność Specjalista Body & Mind? Zapraszamy do obejrzenia nagrania wideo z dr Pauliną Wycichowską, a o g. 17 do udziału w spotkaniu!

Szczegóły rekrutacji i informacje o kierunku: [link]
Przypominamy, że rekrutacja na pierwszy stopień trwa do 10 lipca br.! Zachęcamy do zapoznania się z zasadami naboru i aplikowania na wybrane kierunki.
Link do wszystkich kierunków w AWF: [link]