Już dziś, 10 czerwca br., w filii Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Estkowskiego 13 odbędą się Drzwi Otwarte, na które zapraszamy kandydatów na studia oraz wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem, pasjonatów aktywności i zdrowego stylu życia. Choć oficjalne rozpoczęcie nastąpi o g. 12, to od g. 10 rywalizować będą wcześniej zgłoszone drużyny, składające się z uczniów szkół średnich w ramach grywalizacji.

Uczelnia kształci na trzech kierunkach: Fizjoterapia, Wychowanie Fizyczne i Dietetyka i właśnie je „od kuchni” poznają uczestnicy. Ważnym punktem programu będzie wykład popularnonaukowy dr Marioli Radzińskiej pt. „Ukryte możliwości naszego mózgu”. Studenci wraz z wykładowcami przygotowali dla uczestników wiele atrakcji m.in.: Park Volley, joga na trawie, turnieje pokazowe, degustacje, animacje sportowe.

Drzwi Otwarte to świetna okazja do zapoznania się ze specyfiką studiowania w AWF, poznania kampusu, a także możliwość bezpośredniego spotkania z wykładowcami akademickimi i studentami. Przedstawiciele uczelni zaprezentują młodzieży ofertę studiów, zasady rekrutacji oraz możliwe kierunki rozwoju zawodowego.