Wzorem ubiegłych lat Biuro Współpracy z Zagranicą zaprasza wszystkich pracowników Uczelni zainteresowanych zagranicznymi wyjazdami stypendialnymi do skorzystania z oferty programu ERASMUS+HE, który daje nauczycielom akademickim możliwość przeprowadzenia wykładów w uczelni partnerskiej, a pracownikom niebędącym nauczycielami akademickimi szanse uczestnictwa w zagranicznych szkoleniach.

formularz rekrutacyjny, wykaz uczelni, regulamin

Formularz zgłoszeniowy, wykaz uczelni partnerskich oraz regulamin finansowania wyjazdów pracowników w załączeniu. Zachęcam wszystkich do przełamania wszelkich oporów i skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji poznania innych uczelni, ich studentów, nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych. Pragnę jedynie przypomnieć, że zgodnie z obowiązującym regulaminem wyjazdy nauczycieli akad. powinny dotyczyć przeprowadzenia zajęć dla studentów uczelni przyjmującej (min. 8 godz.) natomiast pracowników administracji szkolenia. Myślę,  że  warto  chociaż  raz  spróbować, aby zrozumieć idee tego programu, który gości już  na  naszej  Uczelni  ponad 20  lat.

Zainteresowanych zapraszamy do składania poprawnie przygotowanego formularza rekrutacyjnego potwierdzonego przez kierownika jednostki  do 10 października br.  do  BWZ budynek rektoratu, pok. 102.