Siatkarze AWF Poznań awansowali podczas zmagań w Szczecinie do finału Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 5-8 maja br. Przeszli przez turniej tylko z jedną porażką, pokonując kolejno: WSG Bydgoszcz 2:0, UG Gdańsk 2:0 i UM Gdynia 2:0, ZUT Szczecin 2:0 – przegrali jedynie z PG Gdańsk 1:2. Decydujący mecz wygrali 2:0 z US Szczecin.

W składzie znaleźli się: Aleksandrowicz Paweł, Baczyński Michał, Grodziski Krzysztof, Grzeszczak Marcin, Kaczmarek Filip, Majchrzak Jan, Nawrot Gracjan, Siwierski Mikołaj, Stanulewicz Andrzej, Suchomski Szymon, Szarek Jakub, Turczyński Szymon, Wiśniewski Oskar.

Trochę mniej szczęścia miały nasze siatkarki podczas półfinału AMP w Gdańsku, gdzie wygrały z UKW Bydgoszcz 2:0, przegrały jednak z Uniwersytetem Szczecińskim 1:2 i z AWFiS Gdańsk 1:2, co nie pozwoliło, niestety, awansować do dalszych rozgrywek.

W składzie znalazły się: Bartczak Gabriela, Dmiterczuk Julia, Fornalska Marika, Gardecka Noemi, Kudrej Maria, Mazurczak Edyta, Olchowik Nikola, Parczyńska Klaudia, Pilarczyk Maja, Radzewicz Jagoda, Schraube Kinga i Toczek Izabela.

Opiekunem sekcji piłki siatkowej jest dr Małgorzata Anioł.