Poznaliśmy zwycięzców XIII edycji Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego, studentów oraz nauczycieli, którzy pokazali, jak przeprowadzić interesującą, kreatywną i rozwijającą lekcję wychowania fizycznego. Konkurs odbywał się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora AWF Poznań prof. AWF dra hab. Dariusza Wielińskiego.

Finałowa prezentacja opracowanych lekcji oraz wręczenie nagród XIII edycji Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego pt. „Lekcja wychowania fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej”, odbyła się 19 maja br. z wykorzystaniem platformy Zoom. Gościem specjalnym był prof. Tomasz Frołowicz z Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, który wygłosił wykład pt. „Jak zaplanować pierwszy po pandemii rok pracy nauczyciela wychowania fizycznego?”

Kapituła Konkursu pod przewodnictwem kierownika Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej AWF Poznań – prof. dra hab. Michała Bronikowskiego – postanowiła nagrodzić łącznie osiem prac w trzech kategoriach Konkursu. Laureaci otrzymali nagrody finansowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Wyniki konkursu:

KATEGORIA STUDENCKA :
1. miejsce – Klaudia Polak- Grudzińska, Aleksandra Sima
2. miejsce – Dominika Wojtyniak, Patrycja Rybarczyk
3. miejsce – Joanna Przybył- Konieczka
Wyróżnienia: Weronika Walczak, Szymon Pustelnik

KATEGORIA NAUCZYCIELSKA:
1. miejsce – Dawid Górka

KATEGORIA EDUBALL :
1. miejsce – Mikołaj Primke
2. miejsce – Michał Gościniak
3. miejsce – Klaudia Parczyńska

Lekcje i spotkanie finałowe można obejrzeć pod linkiem: link.

Organizator konkursu – Zakład Dydaktyki Aktywności Fizycznej AWF Poznań – dziękuje wszystkim uczestnikom za udział i zachęca do przesyłania materiałów w kolejnej edycji.