Studenci Turystyki i rekreacji zapraszają do udziału w evencie charytatywnym, który odbędzie się w czwartek w klubie Trops. Gwiazdami wieczoru będą m.in. stand-uperzy oraz wokaliści – ale to tylko część przygotowanych atrakcji.

Wydarzenie rozpocznie występ Oli Koper i uczniów Studia Piosenki METRO w Poznaniu. Następnie na scenie pojawią się stand-uperzy: Kuba Ryska oraz Michał „Sment” Skwarek. Odbędą się także licytacje voucherów, np. na mecz Kolejarza, na ściankę wspinaczkową, trening badmintona lub tenisa. Spotkanie zakończy koncert TKM, który zaśpiewa m.in. piosenkę napisaną specjalnie dla Matildy – „Jedna na milion”.

Matilda ma osiem lat i choruje na rzadką chorobę Charcota-Mariego-Tootha typu 4. Pomóc jej może obiecująca, ale kosztowna terapia genowa w USA. Dlatego w trakcie imprezy będą zbierane fundusze potrzebne do sfinansowania badań przedklinicznych. Pomóc można także wspierając zbiórki online (link, link).

Event odbędzie się w najbliższy czwartek, 13.01, o godz. 18.00 w Akademickim Centrum Kultury Trops. Organizatorami akcji są studenci Turystyki i rekreacji AWF Poznań pod opieką dr Małgorzaty Dobrzyńskiej.

Wydarzenie na FB – link.