Czym jest skuteczna komunikacja? Jak skonstruować prosty i wartościowy komunikat? Jak zdobyć pewność, że odbiorca zrozumie przekaz? Tematy te zostaną poruszone podczas kursu online „Umiejętność komunikacji i wystąpień” dla pracowników administracyjnych naszej Akademii. Kurs odbędzie się w drugiej połowie lutego. Zachęcamy do zapisów.

Podczas kursu uczestnicy zdobędą umiejętności zrozumiałego projektowania komunikatów i dopasowywania ich do konkretnej grupy odbiorców. Kurs przybliży także techniki zwiększające zaangażowanie i zainteresowanie odbiorców, w tym słuchaczy wystąpień publicznych.

Szkolenie online przeprowadzi Bartosz Nowak – wykładowca Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Odbędzie się w dwóch grupach:

Grupa A: 18 oraz 19 lutego, w godz. 9-13.30
Grupa B: 25 oraz 26 lutego, w godz. 9-13.30

Na kurs prowadzone są zapisy: link. Dostęp do szkolenia zostanie przesłany przed rozpoczęciem zajęć na adres mailowy podany przy rejestracji.

Pytania można kierować do zastępcy kanclerza ds. IT i HR – Damiana Dolecińskiego.