Tegoroczni maturzyści oraz pasjonaci tańca zainteresowani studiami w naszej Akademii będą mieli możliwość uczestniczyć w Dniu Otwartym na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę – 25 kwietnia br. od godz. 11. Kolejne kierunki zostaną przedstawione tuż po długim weekendzie majowym.

W planie wirtualnego Dnia Otwartego na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej znajduje się sesja pytań „twarzą w twarz” ze studentami na platformie ZOOM, chat z wykładowcami: prof. dr hab. Ewą Wycichowską, mgr Justyną Bajew, mgr Pauliną Wycichowską i mgr Agnieszką Doberską, chat z mgr Katarzyną Ambroszczyk dotyczący m.in. praktyk studenckich oraz sesja pytań podczas wideokonferencji ze studentami i przedstawicielami kadry naukowo-dydaktycznej. W trakcie dnia na wydarzenie na portalu Facebook dodawane będą także filmiki przedstawiające twórczość artystyczną naszych studentów.

Zainteresowanych zachęcamy do śledzenia informacji na wydarzeniu „Taniec w Kulturze Fizycznej – Dni Otwarte Online” [link].

Wydarzenie koordynują członkowie SKN Pracownia Nauk o Tańcu.

Zaraz po długim weekendzie majowym studenci wszystkich naszych kierunków opowiedzą, dlaczego wybrali AWF Poznań, jakie doświadczenia zdobyli w trakcie studiów i podzielą się dobrą poradą na start! Więcej informacji będzie wkrótce na stronie Uczelni oraz profilach AWF Poznań na portalach społecznościowych.