Pracowniczki i Pracownicy, Doktorantki i Doktoranci, Studentki i Studenci AWF!

W ubiegłym miesiącu opublikowany został pierwszy list Rady ds. Integracji Poznańskiego Środowiska Akademickiego dotyczący uwarunkowań i działań mających na celu utworzenie przez poznańskie uczelnie publiczne federacji. Aktualnie przygotowywane są kolejne komunikaty. W dniu dzisiejszym publikujemy drugi list, który przede wszystkim przybliża ustawowe uwarunkowania tego działania. Zarazem, w celu wywołania dyskusji naszego środowiska, w ramach listu wskazane są rozważane propozycje nazwy federacji.

Proszę zatem Państwa o zapoznanie się z tym drugim listem Rady i zachęcam do stopniowego zapoznawania się z omawianymi problemami i włączania się do dyskusji, która powinna nas prowadzić do efektywnej integracji naszej akademickiej społeczności.
Zapraszam Wszystkich do lektury.

Prof. AWF dr hab. Dariusz Wieliński