Trwa dodatkowy nabór na kierunki Wychowanie Fizyczne i Sport w naszej Akademii. Przypominamy też o rekrutacji na studia I stopnia na kierunki Taniec w Kulturze Fizycznej oraz Turystyka i Rekreacja. Kandydaci na rejstarcję mają czas do 11 września br.

Jesteś miłośnikiem sportu i chciałbyś związać swoją przyszłość zawodową z aktywnością fizyczną? Na kierunku Sport zdobędziesz praktyczną wiedzę trenerską, dowiesz się, jak ważne jest prawidłowe zarządzenie kadrami, marketing i psychologia w sporcie. Absolwenci otrzymają tytuł zawodowy trenera wybranej dyscypliny sportu.
Więcej informacji o kierunku Sport: [link]

Lubisz wysiłek fizyczny i chciałbyś w przyszłości pracować w młodzieżą? Studia na kierunku Wychowanie Fizyczne przygotują cię podejmowania działalności pedagogicznej, wychowawczej i menedżerskiej w zakresie wychowania fizycznego.

Masz do wyboru dwie specjalności: Edukacja przygodowa oraz Wychowanie fizyczne w szkołach specjalnych i integracyjnych. Pierwsza z nich to propozycja dla osób, które chciałyby nauczyć się planować, organizować i przeprowadzać atrakcyjne zajęcia i szkolenia outdoorowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z kolei druga jest dla tych, którzy chcą wszechstronnie przygotować się do zawodu nauczyciela wychowania fizycznego osób pełnosprawnych i osób z ograniczeniami, m.in. fizycznymi, intelektualnymi.

Absolwent będzie posiadał kwalifikacje pozwalające na pracę m.in.: w ośrodkach sportowych i rekreacyjnych dla osób niepełno- i pełnosprawnych, placówkach wychowawczych, domach pomocy społecznej, uzdrowiskach, warsztatach terapii zajęciowej, fitness-klubach, organizacjach społecznych i samorządowych związanych z kulturą fizyczną.

Więcej informacji o kierunku Wychowanie Fizyczne: [link]

Przypominamy o trwającej – również do 11 września – rekrutacji na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Taniec w Kulturze Fizycznej.

Więcej informacji o kierunkach: [link]
Terminy i zasady rekrutacji: [link]