13 czerwca 2024 r. na naszym boisku hokejowym miała miejsce I edycja Memoriału Profesora Andrzeja Wieczorka, czyli Turnieju Piłki Nożnej Studentów AWF Poznań.

W zmaganiach rywalizowali studenci wszystkich kierunków studiów w tzw. siódemkach (tj. zespołach 7-osobowych). Głównym celem turnieju jest integracja studentów wszystkich kierunków Naszej Uczelni, popularyzacja piłki nożnej oraz uczczenie pamięci zmarłego przed trzema laty Prof. Andrzeja Wieczorka.

W turnieju wzięło udział 10 zespołów, a końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:

1. Los Robertos
  2. Culers
  3. Goats
  4. Tropsowcy
  5. Kukuła Disko
  6. Rolnicy
  7. Kiwi Internazionale
  8. Siła Krew AWF
  9. Chude Byki
  10. Dzika Dietetyka FC

Organizatorem turnieju byli studenci specjalizacji trenerskiej z Piłki Nożnej III roku kierunku Sport oraz Zakład Teorii i Metodyki Zespołowych Gier Sportowych. Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom, gościom oraz sędziom.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję turnieju, która przewidywana jest na 12 czerwca 2025 r.