Ruszył nabór uzupełniający na zagraniczne wyjazdy stypendialne w ramach programu Erasmus+. Potrwa do 20 maja br.

Studenci, którzy chcieliby część studiów odbyć za granica, mają jeszcze taką szansę. Do 20 maja br. mogą zgłaszać się na wyjazdy stypendialne w ramach programu Erasmus+. Poniżej wykaz wolnych miejsc na wyjazdy jesienią i wiosną w roku akademickim 2021-2022. Rekrutacja tylko on-line.

Wypełniony formularz ze zdjęciem i podpisem należy przesłać w formie skanu na adres: nawrocka@awf.poznan.pl lub modrzejewska@awf.poznan.pl
Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o załączenie do formularza skanu suplementu do dyplomu w celu obliczenia średniej ocen z czterech ostatnich semestrów.

wykaz wolnych miejsc
formularz rekrutacyjny