Chorwacja, Czechy, Grecja, Portugalia, Turcja, a może Finlandia? Studenci wciąż mają szansę aplikować na zagraniczne wyjazdy stypendialne na studia i praktykę w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/2022. Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania wolnych miejsc!

Aby wziąć udział w naborze należy przesłać wypełniony formularz ze zdjęciem i podpisem w formie skanu na adres: nawrocka@awf.poznan.pl lub modrzejewska@awf.poznan.pl. Rekrutacja przebiega tylko w formie online.

Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o załączenie do formularza skanu suplementu do dyplomu w celu obliczenia średniej ocen z czterech ostatnich semestrów.

Wykaz wolnych miejsc na uczelniach partnerskich oraz formularz rekrutacyjny dostępne są na stronie: link.